Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Esenyurt’da yer alan EvimYurdum Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerin ihtiyaçları düşünülerek bütün odalar ve ortak alanlar ünlü tasarımcılar tarafından tasarlandı. Ferah odalarının içerisinde, konforlu yatak, buzdolabı, çalışma masası, giysi dolabı, oturma birimleri, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Odalarda 24 saat sıcak su ve internet bulunmaktadır. 30 odalı ve 88 yataktan oluşan yurtta, 1 kişilik, 2 kişilik 3 kişilik ve 4 kişilik oda seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca, çalışma odası, mimari çizim odası, bilgisayar odası, sinema ve tv odası, spor ve oyun salonu, ortak oturma alanları, mutfak, çamaşır, kurutma ve ütü odası, hamam, sauna ve duşlar bulunmaktadır. Yurt binamız 2008 yapımı olup, günümüz inşaat standartlarına ve deprem güvenlik normlarına uygun inşa edilmiştir. Her odaya ve ortak alanlara yangın söndürme sistemleri konulmuş. Yurt binası güvenlik elemanları ve kameraları ile 24 saat sürekli korunup, siz değerli öğrencilerimizin güvenliği azami şekilde sağlanmaktadır.

Esenyurt merkezde bulunan EvimYurdum Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimize kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Metrobüse 15 dakikalık uzaklıkta yer alan yurdumuz, Esenyurt Üniversitesi ’ne 150mt, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüs ‘üne 5km, İstanbul Gelişim Üniversitesi ‘ne 5km, Aydın Üniversitesi ’ne 14km, Kumburgaz Üniversitesi ‘ne 20km.

Konum ve Ulaşım:

Esenyurt merkezde bulunan EvimYurdum Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimize kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Metrobüse 15 dakikalık uzaklıkta yer alan yurdumuz, Esenyurt Üniversitesi ’ne 150mt, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüs ‘üne 5km, İstanbul Gelişim Üniversitesi ‘ne 5km, Aydın Üniversitesi ’ne 14km, Kumburgaz Üniversitesi ‘ne 20km,
map